Ампліпульстерапія, Терапія синусоїдальними модульованими струмами (СМС), Фізіотерапія, Дарницький район, Київ

Ампліпульс-4, Ампліпульстерапія, Терапія синусоїдальними модульованими струмами, Фізіотерапія, Дарницький район, Київ

У Фізіотерапевтичному кабінеті Консультативно-діагностичного Медичного центру Дарницького району міста Києва надаються процедури Ампліпульстерапія, Терапія синусоїдальними модульованими струмами (СМС).

Ампліпульстерапія - це використання з лікувальною метою синусоїдального змінного модульованого струму малої сили в імпульсному режимі.

Процедури Ампліпульстерапія, Терапія синусоїдальними модульованими струмами (СМС) надаються за допомогою апарату - "Ампліпульс-4" (див. Фото).

При Ампліпульстерапії апарат "Ампліпульс-4" генерує змінний синусоїдальний струм частотою 5000 Гц, який модулюється струмом низької частоти в межах від 10 до 150 Гц, в результаті чого утворюються серії імпульсів частотою 5000 Гц з хвилеподібним збільшенням і зменшенням амплітуди. Такі серії імпульсів (модуляції) позначаються як синусоїдальний модульований струм (СМС).

За рахунок частоти 5000 Гц СМС легко і вільно проникає через шкіру і глибоко поширюється в тканинах. Тому при проходженні СМС відсутні неприємні відчуття печії і поколювання під електродами, яке характерне для діадинамотерапії. Пояснюється це тим, що СМС є змінним струмом і при його проходженні в тканинах не виникає явищ електролізу, різкої дизіонії та змін рН під електродами, які викликають зазначені вище відчуття. Не модульований струм викликає лише відчуття дрібної вібрації в результаті безпосереднього збудження електричним струмом екстерорецепторів. Гіперемії не викликає.

Показання для застосування фізіотерапевтичних процедур Ампліпульстерапія, Терапія синусоїдальними модульованими струмами СМС):

  • радикуліти;
  • міозити;
  • забій, розтягнення зв'язок;
  • періартрити;
  • артрити;
  • атонія кишечника;
  • мігрень;
  • облітеруючий ендартеріїт;
  • синдром Рейно (розлад, що викликає сильне звуження кровоносних судин шкірних покривів, яке відбувається у людини як наслідок сильного стресу або дії холоду).

Протипоказання (загальні) для застосування фізіотерапевтичних процедур Ампліпульстерапія, Терапія синусоїдальними модульованими струмами (СМС) це новоутвори та підозра на них, системні захворювання крові, поширений атеросклероз, нестабільна ішемічна хвороба серця (ІХС), гіпертонічна хвороба ІІ-ІІІ ст., серцева недостатність ІІ-ІІІ ст, активний туберкульоз, кахексії, схильність до кровотеч, маніфестаційні форми ендокринопатій.

До часткових (спеціальних) протипоказань для застосування фізіотерапевтичних процедур Ампліпульстерапія, Терапія синусоїдальними модульованими струмами (СМС) відносять: індивідуальна підвищена чутливість до струму, пошкодження та хвороби шкіри в місцях накладання електродів, наявність гострих гнійних запальних процесів, переломи кісток, вивихи, крововиливи, тромбофлебіт, нирково- і жовчнокам'яна хвороба.