Жіноча консультація медичного центру Дарницького району м. Києва

Жіноча консультація Консультативно-діагностичного медичного центру Дарницького району м. Києва

Телефон реєстратури та розклад роботи лікарів Жіночої консультації Медичного центру №2 Дарницького району м. Києва: +380 44 - 560-89-63.

Жіноча консультація Консультативно-діагностичного центру №2 Дарницького району м. Києва здійснює:

  • надання кваліфікованої акушерсько-гінекологічної допомоги населенню Дарницького району м. Києва;
  • проведення лікувально-профілактичних заходів, направлених на запобігання ускладнень вагітності, післяпологового періоду, гінекологічних захворювань;
  • впровадження в практику роботи сучасних методів профілактики, діагностики і лікування вагітних жінок та гінекологічних хворих, передових форм і методів амбулаторної акушерсько-гінекологічної допомоги.

Жіноча консультація консультативно-діагностичного медичного центру Дарницького району здійснює:

  • ведення амбулаторного прийому;
  • надавання допомоги вдома.

У жіночій консультації працює денний стаціонар акушерсько-гінекологічного профілю (докладніше ТУТ), який розрахований на 10 ліжок, працює в 2 зміни. Складається з 2 палат по 5 ліжок. Мається операційне відділення.

Телефон реєстратури та розклад роботи лікарів Жіночої консультації Медичного центру №2 Дарницького району м. Києва: +380 44 - 560-89-63.

В складі Філії №1 Консультативно-діагностичного Медичного центру №2 Дарницького району міста Києва за адресою вул. Бориспільська, б.30-А, Рембаза також функціонує Жіноча Консультація: +380 44 - 567-81-51 - ЖІНОЧА КОНСУЛЬТАЦІЯ, реєстратура (Розклад роботи).